NÁKUPY V TOKIU | UNBOXING

FASHION / BEAUTY / TRAVEL / FOOD / 29. 06. 2024

Konečně je tu slibovaný haul všeho nakoupeného v Tokiu - pro sebe i jako suvenýry pro rodinu. Od oblečení, šperků, bot až k jídlu a kosmetice! Doufám, že vám toto video poslouží jako inspirace při nakupování v tom úžasném velkoměstě. Jak jsem totiž zmiňovala několikrát - v Japonsku je vše levnější!

 

Tady ještě seznam konkrétních obchodů, kde jsem kousky pořizovala:

 

Skleněné šperky: HARIO Lampwork Factory

Tenisky: Onitsuka Tiger, Shibuya

Legíny a oblečení na cvičení: Lululemon

Kosmetika, jídlo a vše ostatní: Don Quijote

Shu Uemura: Flagship obchod Shibuya

 

Dejte mi vědět, co se vám z mých nákupů líbilo nejvíce nebo co jste si dovezli z Japonska vy! 

 

A také budu moc ráda za odběr a lajk!

Vaše Alex

0  komentářů

zobrazit celý článek

Slovo „nakupovat“ v tomto vlogu zazní nesčetněkrát. Na počasí v Tokiu mám prostě smůlu atak opravdu nezbývá nic jiného než čas věnovat nákupům. Pátý den se na doporučení kamaráda Míry sama vydávám do čtvrti Shimokitazawa, která je známá pro nespočet vintage shopů. Tam jsem objevila výběrovou zážitkovou kavárnu, kde vám prozradí tajemství V60. No a mým večerním plánem je ikonická vyhlídka Tokio Tower!

Šestý den zůstáváme s kamarádkou v centru Shibuya a navštívíme jeden z největších obchodů Don Quijote, kde na sedmi patrech obchodu seženete snad úplně všechno!

No a konečně sedmý den máme krásně a vydáváme se hledat rozkvetlé sakury do městského parku Ueno, ve kterém najdete i překrásnou pagodu Five-storied a chrám zasvěcený vodním bohům Benten-do. Doufám, že se vám tento vlog bude líbit a přenesete se myšlenkami na ta kouzelná místa!

Pusu, Vaše Alex!

0  komentářů

zobrazit celý článek

THE MAKING OF HARRY POTTER IN TOKYO

TRAVEL / 16. 04. 2024

vlog z Tokia | návštěva Harry Potter Warner Bros. Studia v Japonsku

Je čtvrtý den. V Tokiu nám počasí nepřeje atak se vydáváme do nově otevřeného Harry Potter Warner Bros. Studia kousek od Tokia. Lístky jsem dostala od kamarádky ke svým narozeninám a byla by přeci škoda je nevyužít. Nemluvě o tom, že mám už dlouho na wish listu návštěvu Londýna a podobného studia tam. Harryho od svého dětství naprosto miluju. Každý rok si dávám poctivě filmový maraton a na tohle místo jsem se hodně těšila! 

Dopoledne před prohlídkou jsem byla v oblíbené kavárně Turret Coffee, kde jsem si počkala 40 minut na espresso a matchu. Kávová zrna byla na můj vkus velmi tmavě pražená atak místu dávám nakonec hodnocení 7/10. Poté jsem se vydala do nákupní čtvrti Ginza, kde jsem si prošla několik obchodů a také si něco hezkého koupila. Plánuji vydat celé video na téma, co jsem si koupila v Japonsku, takže pokud o něj nechcete přijít - dejte odběr!

Užijte si tento převážně Pottrovský vlog a budu se na vás těšit zas!

Vaše Alex!

0  komentářů

zobrazit celý článek

VLOG Z TOKIA

TRAVEL / 07. 04. 2024

letím do Tokia | vlog z prvních dnů, jet lag & naprostá nadšenost 

Vítám vás u prvního vlogu z Japonska! Poprvé jsem navštívila Japonsko před šesti lety, kdy jsem taktéž letěla za svojí nejlepší kamarádkou Andělkou do Osaky. Tehdy jsme prozkoumaly i tradičnější Kyoto a já tušila, že to nebude naposledy. Tentokrát se vydávám do městské džungle zvané Tokio! 

První dny jsou ve znamení jet lagu, kdy je na mě znát únava z osmi hodinového časového posunu a já se snažím za každou cenu „přežít“. Zároveň se pomalu zamilovávám do atmosféry této gigantické metropole. Kupodivu si dokonce užívám přeplněnost ulic a spletitou městskou dopravu. 

Doufám, že se vám bude vlog líbit a přijměte prosím omluvu za příliš blízké záběry na můj obličej. Pokusím se do příště si pořídit nějaký technický prostředek pro jednodušší natáčení. Ach ty youftuberské začátky! :D 

Budu ráda za odběr a lajk. 

Vaše Alex! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

I SMELL SPRING

FASHION / 17. 02. 2024
alex sedláčková růžové maxi šaty outfit jaro
alex sedláčková růžové maxi šaty outfit jaro

Růžová. Nikdy dříve jsem nebyla milovník této barvy. V dospívání jsem se jí dokonce vyhýbala. Nezapadala totiž do image "drsňačky", která poslouchala Tokio Hotel a nosila převážně černou. Ajaj. Ještě, že už jsou ty krušné časy pryč. 

Welcome to my pink era! 

XoXo,

Alex

 

OUTFIT 1

Dress - Lindex (LINK)

Bag - Reike Nen 

Boots - Anna Field 

0  komentářů

zobrazit celý článek