COLOURS OF OSTRAVA

24. 07. 2019 14:37

Jeden z nejlepších hudebních festivalů, který u nás v Čr máme? Bezpochyby Colours of Ostrava. Industriální prostor Dolních Vítkovic jako každý rok nabídl nejen multižánrový hudební zážitek ale i ten kulturní. A já jsem se rozhodla, že sem příští rok pojedu, i kdyby tu nehrál žádný můj oblíbený interpret! Letos jsem totiž milovala nejen vystoupení své oblíbené kapely The Cure, fascinujícího Rag'n'Bone Man(a) nebo post-rockové kapely Mogwai, ale i jídlo, pití a všechny ty "zóny", které Colours nabízely. S jednou takovou "zónou" jsem se letos spojila. Byla jsem pozvána značkou YSL Beauty, se kterou dlouhodobě spolupracuji, abych si užila festival v plné parádě i s festivalovým líčením. A právě YSL mělo svůj "beauty koutek" v rámci Notino zóny, kde se děvčata (a možná nejen děvčata) mohla nechat zkrášlit. S fotografkou Barčou jsme to pojaly velmi vážně a zdokumentovaly každý festivalový look. Podívejte se na fotky a dejte mi do komentářů vědět, jaký se vám líbí nejvíc! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

FESTIVAL SEASON

30. 06. 2019 20:12
šaty na festival

Festivalová sezóna v plném proudu. Ručička teploměru ale nebezpečně stoupá. V čem takové protancované horké letní dny přežít? Mě rozhodně uvidíte (třeba na Colours) v tomto outfitu. Lehké prodyšné bílé šaty značky Answear jsou pohodlné, profukují a dá se s nimi vymyslet spoustu kombinací! Můžete je přepásat ledvinkou nebo páskem. Já jsem pro ještě větší pohodlí pod šaty oblékla šortky jménem "cykláky" :D Zvolila jsem i poněkud teplejší obuv, ale to jen proto, že tyto kovbojské kožačky jsou ideální na pole nebo travnaté plochy, kde se většinou festivaly odehrávají! Prohlédněte si všechny fotky od úžasné Barči (@barunkaga) a napiště mi do komentářů, na jaký festival se letos chystáte a jestli si pečlivě promýšlíte outfit nebo to naopak neřešíte :)

0  komentářů

zobrazit celý článek

SUNNY DAYS

16. 06. 2019 20:40
glamorous bilé šaty
glamorous bilé šaty

Šaty, které u vás sklidily za poslední dobu největší úspěch. Nedivím se. Jsou krásné, bílé a ideální na léto. Udělají z vás romantickou duši. I ze mě udělaly :D Lehoučký materiál, nabírané rukávky a áčkový střih. Neskutečně ženské a vystavující vaše křivky na obdiv. Procházku Prahou jsem si v nich moc užila. Celkový look jsem doplnila vintage kabelkou Dior dovezenou z Japonska, zavazovacími koženými sandálky značky Vagabond a spoustou zlaté bižuterie. Poslední dobou jsem  tak trochu straka - líbí se mi vše, co se třpytí. Ale to k létu prostě patří! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

WEEKEND RIDE

11. 06. 2019 21:35

Hory. Čerstvý vzduch. Motorky. Přesně takhle si představuji ideální víkend v přírodě. Tentokrát jsme vyrazili na hlavní jesenický hřeben, na místo s temnou čarodějnickou historií - Petrovy kameny. Údajně se tu totiž odehrávaly čarodějnické slety a rituály a tato pověra dokonce získala filmové zpracování ve snímku Kladivo na čarodějnice. Nevím co je na tom pravdy, ale výhled na Praděd a televizní vysílač, který se tam nachází je N Á D H E R N Ý! A já si poslední dobou vážím každé chvilky strávené v přírodě čím dál tím víc. Podívejte se na fotoreport z našeho výletu, který nafotil a upravil náš kamarád Lukáš <3

0  komentářů

zobrazit celý článek

BIOLOGIQUE RECHERCHE

01. 06. 2019 10:35
biologique recherche

Tento článek bych chtěla věnovat péči o pleť v letním období. Se značkou Biologique Recherche již spolupracuji druhým rokem a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Jejich ikonický produkt lotion P50 (kdo neví, o co jde - doporučuji přečíst tento můj starší článek ZDE ) mi spravil neskutečně pleť a neumím si bez něj představit jediný den. Podle sezóny a aktuálního stavu pleti který, jak víte se mění v závisloti na hormonech, klimatu, stravování, pitném režimu a dalších, postupně zapojuji do každodenní péče i další produkty.

Produkty Biologique Recherche nemůžete jen tak někde zakoupit v obchodě. Neseženete je ani online. Má to jeden prostý důvod - musí vás vidět odborník a po krátké konzultaci vybrat vhodné přípravky přímo pro vás podle stavu pleti a sestavit vám tak péči na míru. Budete zodpovídat i pár dotazů ohledně vašeho životního stylu, který hraje také velkou roli. Na druhou stranu se nemusíte bát, že si zakoupíte něco, co vám nebude vyhovovat. A teď už zpátky k mým letním must-haves. 

Mít opálenou pokožku je krásné a každá ji chceme. Já osobně mám i takový pocit, že mi to prostě s tmavším odstínem pleti sluší mnohem více. Musíme si ovšem dát pozot na následky slunění. Opalování nejenže "napomáhá" k rychlejšímu stárnutí kůže, ale i vzniku vrásek, ztrátě elasticity a přirozené vlhkosti pleti. Tyto negativní dopady slunění bez patřičné ochrany sice možná nepocítíme ihned, ale dostaví se dřívě či později. Kůže má totiž omezenou schopnost regenerace. A nic z výše zmiňovaných problémů přeci nechceme. 

Před odletem na Bali jsem prošla konzultací a dostala doporučení na tyto produkty, které mě doprovázely mým tří měsíčním pobytem na ostrově plným sluníčka a slané vody. 

Protection U.V.

Ochranný krém s trojitým ochranným pláštěm a 100% přírodními filtry, které nezatěžují pokožku a přitom neobsahuje žádné nano-částice, vás ochrání proti celému spektru slunečního záření UVA / UVB a IR (infračervené). Ochranný index činí SPF 25, což je ideální balanc mezi ochranou a opálením. Hydratace a anti - aging samozřejmostí. Také zabraňuje vzniku pigmentových skvrn, které mě osobně po dlouhodobějším pobytu u moře trápí. Nezanechává mastný filtr a snadno se nanáší. Nezapoměňte na krk a dekolt :P

Réparation U.V.

To, jak důležité jsou přípravky po slunění vám vysvětlovat nemusím. Kdo chce zregenerovat pokožku a zárověň udržet opálení co nejdéle, musí věnovat pozornost a čas péči i po opalování. Réparation U.V. od Biologique Recherche působí jako antioxidant a zajišťuje ochranu proti volným radikálům (čtěte předčasné stárnutí kůže). Zabraňuje poškození kolagenových vlákem a díky tomu oddaluje vznik vrásek. Pokud ho budete používat správně, což je ráno, večer a po každém slunění - rozhodně se neoloupete! 

0  komentářů

zobrazit celý článek