THE BIG APPLE

FASHION / 31. 08. 2020
New York s.Oliver outfit

Po výstředních outfitech v rámci týdnu módy přicházím s jedním naopak velmi nositelným! S ochlazujícím počasím jsem pokukovala po mikinách a v nové kolekci s.Oliver mají zrovna jednu krásnou nesoucí nápis NEW YORK - The Big Apple. Víte, že podívat se do New Yorku je můj velky sen? Tajně doufám, že se ten náš svět brzy uklidní a já vyrazím procházet ulice toho nejvíc inspirativního města. Projdu si všechna místa, kde se natáčely filmy a hlavně můj oblíbený seriál Sex ve městě. No a třeba se budu cítit jako Carrie Bradshaw!

Zpátky k outfitu. Všimli jste si té skvělé kabelky? Vejde se do ní formát A4 a dokonce i můj menší nootebok. Je k němu i popruh, tudíž se dá nosit i jako crossbody. Za mě je to skvělá praktická kabelka na dny, kdy si holt nevystačíme pouze s mobilem a rtěnkou :D! 

Jaký kousek se vám z celého outfitu líbí nejvíc?

 

0  komentářů

zobrazit celý článek

ALL ABOUT | LPG

BEAUTY / ALL ABOUT / 07. 08. 2020
lpg lypomassage cellu m6 integral
lpg lypomassage cellu m6 integral

Věčný nepřítel žen zvaný celulitida. Potýkám se s ní už od dob puberty a ona ne a ne zmizet. Cvičím, jím zdravě a snažím se dodržovat pitný režim. A rozhodla jsem se, že to vše letos podpořím procedurou s přístrojem LPG Lypomassage Cellu M6 Integral, která perfektně nastartuje nejen proces hubnutí, ale i rozproudí lymfatický systém a zatočí tak s nechtěnými "ďolíčky". Absolvovala jsem celou kůru několika ošetření ve svém oblíbeném salonu Medical Esthet & Spa a chci se s vámi podělit o zkušenosti a své nadšení s výsledku!

Čtěte dál.

0  komentářů

zobrazit celý článek

SANDRA MANSOUR X H&M

FASHION / 06. 08. 2020
sandra mansour x H&M
sandra mansour x H&M

Fleur du Soleil. Tak je pojmenována nová kolekce vytvořená ve spolupráci mladé návrhářky z Libanonu Sandry Mansour spolu s H&M. V překladu "Fleur du Soleil" znamená slunečnice. Sandru fascinovalo, jak slunečnice věrně následují slunce od začátku dne až do konce. 

„Inspirací pro spolupráci s H&M byla příroda a přírodní prvky. Zejména slunečnice, která představuje cyklus života, a jeho závislost na slunci a světle. Při výběru materiálů mne inspirovala poezie a malíři - tmavé krajky, žakár a vyšívaná organza. Díky kolekci Fleur du Soleil chci mluvit se ženami z celého světa, chci k nim vyslat poselství o naději, což je v tuto chvíli něco, co opravdu všichni potřebujeme, “říká Sandra Mansour, generální ředitelka a designérka.

Já jsem si z kolekce vybrala vzdušnou halenku s krajkou a sukni s velmi ženským střihem zvýrazňujícím pas a křivky. Look jsem protentokrát nenafotila ve městě, ale v poli, u kterého jsme spontánně zastavili s přítelem při západu slunce! 

Kolekce bude k dostání online a na vybraných prodejnách od 27. srpna. 

0  komentářů

zobrazit celý článek

STYLISH & CHIC

FASHION / 19. 07. 2020

Bílé kalhoty patří mezi letní klasiku. Ty moje jsou lehoučké, splývavé a prodyšné. A vypadají dobře s opálenou pokožkou! Takový typ kalhot navíc nepodléhá trendům. Je to nadčasový kousek, který vynosíte každý rok. 

Jaké kombinace vyzkoušet?

  • s džínovou bundou
  • s barevnou halenkou
  • se slaměným kloboukem
  • all white outfit

Já jsem zvolila černý vršek a jednoduché doplňky, které podtrhly minimalistický look. Kalhoty i tričko jsou z letní kolekce s.Oliver. 

Taková malá rada. U bílých kalhot vybírejte pečlivě spodní prádlo. Nechceme přeci aby všichni viděli naše červené kalhotky se srdíčky :D! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

ABOVE THE TOWN

FASHION / 08. 07. 2020
0  komentářů

zobrazit celý článek