WEEKEND LOVER

12. 11. 2019 22:11
s. oliver sparkling outfit
s. oliver sparkling outfit

Víkendové dny jsou jediné dny, kdy si mohu dokonale odpočinout. O víkendu totiž nemám žádné povinnosti, nechodí emaily, nemusím nad ničím přemýšlet. Ten minulý jsem si užila s Domčou na jedničku. V sobotu jsme vyrazily na pozdní brunch do Swim(u). Taky teď tak trochu nevíte, jestli se jedná o klub, restauraci nebo kavárnu? Je to všechno dohromady! Ráno si sem zabrouzdáte na snídani a kávu, odpoledne zaběhnete na oběd a rovnou tu můžete zůstat na večerní zábavu s drinkem v ruce :D! Ceny jsou velmi přijatelné a prostory moc krásné. 

Pojaly jsme to dost svátečně. Hruškovou limonádu jsem si užívala v nové "sparkling" kolekci s.Oliver. Koženková sukně je letošní must have, stejně jako koženkové kalhoty, koženkové kraťasy a koženkové ÚPLNĚ VŠECHNO. Ta moje z kolekce QS má ideální délku (není ani moc krátká ani moc dlouhá) a je na gumu v pase. Outfit jsem doplnila tričkem se stříbrými detaily a největší parádu udělala kamínková kabelka. Vejde se do ní mobil, peněženka a možná ještě nějaká drobnost. Nosit ji můžete na řetízku a myslím, že to je ten pravý doplněk, který povznese váš outfit. 

Neděle se nesla v nákupním duchu. Vyrazily jsme ulovit nějaké vánoční dárky! Že je ještě brzo? To rozhodně není. Minulý rok jsem vše nechala na poslední chvíli a 23. už na mě nezbyl žádný krásný balící papír :D Náš nákupní maraton v centru Chodov (neboli moderně Westfield Chodov) začal výbornou snídaní v café Mondieu, kde mají asi nejlepší vejce Benedikt a končil horkou čokoládou na stejném místě. Mezitím bylo 5478384 nachozených kroků, 14 nakoupených dárku, 7 balících papírů a nespočet vánočních dekorací. 

No já myslím, že to byl jeden z nejvydařenějších holčičích víkendů vůbec! A čeká mě jeden další nezapomenutelný - přítel má totiž narozeniny a já mám pro něj jedno obrovské překvapení :P Uhádnete? 

0  komentářů

zobrazit celý článek

DIAGNOSTIKA PLETI

18. 10. 2019 22:35
diagnostika pleti biologique recherche
diagnostika bletti biologique recherche

S příchodem podzimu jsem začala na své pleti pociťovat změny. Vysušenější, citlivější pokožka a začínající pupínky mi naznačily, že bych měla péči věnovat maximum a dopřát jí produkty, které potřebuje. Tak jak se mění naše osobní potřeby, i potřeby pleti se mohou změnit na základě vnějších i vnitřích vlivů. Mezi vnitřní vlivy v mém případě patří určitě stres, kterému osobně v tomto období podléhám více a také větší konzumace cukru. Za vnější vliv považuji změnu ročního období a přicházející zimu.

Začátkem října jsem proto vyrazila na diagnostiku pleti do partnerského salonu Biologique Recherche, Medical Esthet & Spa. Cílem bylo zjistit, v jakém stavu moje pleť je a zda mi aktuálně vyhovují produkty, které od značky BR používám, a co vše udělat pro to, aby byla moje pleť opět rozjasněná, hydratovaná a svěží. 

0  komentářů

zobrazit celý článek

KEEP IT SIMPLE

15. 10. 2019 21:36
podzimní outfit slouchy džíny
podzimní outfit leopardí print

Podzim mě baví! Stejně tak podzimní outfity. Tento patří rozhodně k mým oblíbeným. Pokud sledujete bedlivě Instagram a hltáte blogerské outfity - určitě vám neunikly Slouchy jeans ze Zary. Tento blogerský "must-have" vám sice opticky možná přidá dvě velikosti, ale už je nikdy nebudete chtít sundat! Pohodlí hodnotím 10/10. Oblékla jsem k nim klasickou bílou oversized košili z COSu a o dvě velikosti větší kabát. Mohla jsem tento článek pojmenovat OVERSIZED, protože všechny kousky jsou tak trochu over :D Abych trošku okořenila outfit, doplnila jsem jej leopardími doplňky v podobě kabelky Doca a sponek do vlasů tentokrát nepoužitých do vlasů ale jako ozdoba na kabát. Tak co, líbí?

 

0  komentářů

zobrazit celý článek

GO MAD(RAS)!

02. 10. 2019 19:11
s. oliver madras kolekce

Píše se rok 1969 a zakladatel značky S.Oliver Bernd Freier vypouští do světa jeho první kolekci, která se nese v duchu madrasového káru. Letos se slaví jubileum a značka opět představuje božskou kolekci plnou károvaného vzoru. A nás s Domčou oslovili s nabídkou, která se prostě neodmítá. Nafotit naše #favourite vybrané kousky z kolekce spolu! Celé nadšené jsme vyrazily do Grébovky, vzaly s sebou šikovného fotografa Vojtu a o pár hodin později už byla na světě tahle krásná fotosérie a ještě jsme u toho stihly ochutnat burčák. 

Barevný károvaný svetr byla moje láska na první pohled. Snila jsem o něm od tiskovky, ještě než byla kolekce k dostání na obchodech. Kombinace podzimních barev i dlouhý střih jsou naprosto perfektní a prozáří váš outfit. Bude ideální na podzimní procházky, večery na zahradě i lenošení doma s horkou čokoládou a knihou v ruce. Představily jste si to, že ano? :)

Podívejte se na všechny fotky a nasajte správnou podzimní atmosféru s námi :*

0  komentářů

zobrazit celý článek

TOP 5 FAVORITE FACE MASKS

30. 09. 2019 14:00

Vybrala jsem pět maskových oblíbenců, které mají u mě své čestné místo v koupelně.

0  komentářů

zobrazit celý článek