BIOLOGIQUE RECHERCHE | SERUM AUTHENTIQUE

V tomto článku se dozvíte, proč za žádnou cenu nevynechávat séra z vaší každodenní rutiny v péči o pleť. Upozorňuji, že po dočtení se může dostavit chorobná touha vlastnit všechny ty zázračné skleněné lahvičky s lektvary, jako by je namíchal samotný Harry Potter!

0  komentářů

zobrazit celý článek

FIRST SNOW

(13. 12. 2019)
s. oliver outfit
s. oliver outfit

Krásný den! Doufám, že všichni zvládáte toto náročnější předvánoční období s klidem a bez stresu. Už máte všechny dárečky nakoupený? Já letos povezu domů doopravdy velkou nadílku, jelikož sbírám dárky již od října a tak nějak se mi to nakupilo. Všechno to jsou ale potřebné věci, které rodinka chtěla. Navíc je nás docela hodně - mám tři sourozence a ono se to možná nezdá, ale drobnost sem a drobnost tam a nakonec nebude pod stromečkem žádné místo :D Přeju pevné nervy, pokud půjdete shánět poslední dárečky tento víkend! 

A tady máte inspiraci na jeden pohodlný outfit, ve kterém se vám bude dobře pobíhat ať už venku nebo v obchodech! S fotografem Ivanem se nám při focení podařilo zachytit i sněhovou nadílku, která nevydržela ani dvě hodiny. Na druhou stranu jsem ráda, protože jakmile v Praze nasněží 1 cm, už je to považováno za kalamitu a doprava začíná kolabovat. 

Mám na sobě kašmírový kulíšek, který jsem si pořídila jako poslední záchranu před zimou v Barceloně v & Other Stories. Možná se mi smějete, ale já prostě nosím kulichy za větrněho počasí, i když je třeba 15 stupňů :D Zbylé kousky jsou z s. Oliver. Mají nové střihy džínů, tak jsem rovnou zvolila klasické černé skinny jeans. Vlastnila jsem totiž pouze jedny a ty už po skoro 4 letech byly dost seprané a zašedlé. Od té doby jsem tyto nové ještě nesundala, jak jsou příjemné! Chtěla bych vypíchnout kvalitu s. Oliver - žádný svetr, který vlastním nemá ani žmolek. Je to doopravdy rozdíl oproti těm z fast fashion řetězců. Kousky z s. Oliver jsou moc příjemné a rozhodně nadčasové - žádné módní výstřelky, které si vezmete jen jednou. Je potřeba začít nad módou uvažovat a nekupovat blbosti! Ušetříme naše penízky i planetu! Rozumíme si? <3

 

0  komentářů

zobrazit celý článek

HOLA BARCELONA!

(29. 11. 2019)
barcelona výlet

Barcelona byla na mém “travel wish listu” poměrně dlouhou dobu. Toužila jsem vidět barevné město, které vám nabídne spoustu kulturních i gastronomických zážitků a ještě k tomu má surfovací spot přímo v centru města! 

Napadla mě skvělá věc. Luboš slavil narozeniny a já věděla, že již několikrát v Barceloně byl a miluje ji. Rozhodla jsem se tedy koupit letenky, nic mu neříct a naplánovat únos na letiště. 

Koupené letenky jsem nechala vytisknout a vložila je do krásného průvodce městem Barcelona ze série The Monocle Travel Guide, která vám ukáže nejen typicky turistická místa, ale i lokální podniky, lokální design, upozorní vás na nástrahy města, naplánuje vám krátké procházky zajímavými uličkami, poradí i sportovní aktivity v daném městě a vlastně cokoliv na co si vzpomenete. 

Dáreček jsem zabalila pěkně do balícího papíru a až na letišti se Luboš dozvěděl cílovou destinaci jeho únosu. Hezké překvapení že?

0  komentářů

zobrazit celý článek

WEEKEND LOVER

(12. 11. 2019)
s. oliver sparkling outfit
s. oliver sparkling outfit

Víkendové dny jsou jediné dny, kdy si mohu dokonale odpočinout. O víkendu totiž nemám žádné povinnosti, nechodí emaily, nemusím nad ničím přemýšlet. Ten minulý jsem si užila s Domčou na jedničku. V sobotu jsme vyrazily na pozdní brunch do Swim(u). Taky teď tak trochu nevíte, jestli se jedná o klub, restauraci nebo kavárnu? Je to všechno dohromady! Ráno si sem zabrouzdáte na snídani a kávu, odpoledne zaběhnete na oběd a rovnou tu můžete zůstat na večerní zábavu s drinkem v ruce :D! Ceny jsou velmi přijatelné a prostory moc krásné. 

Pojaly jsme to dost svátečně. Hruškovou limonádu jsem si užívala v nové "sparkling" kolekci s.Oliver. Koženková sukně je letošní must have, stejně jako koženkové kalhoty, koženkové kraťasy a koženkové ÚPLNĚ VŠECHNO. Ta moje z kolekce QS má ideální délku (není ani moc krátká ani moc dlouhá) a je na gumu v pase. Outfit jsem doplnila tričkem se stříbrými detaily a největší parádu udělala kamínková kabelka. Vejde se do ní mobil, peněženka a možná ještě nějaká drobnost. Nosit ji můžete na řetízku a myslím, že to je ten pravý doplněk, který povznese váš outfit. 

Neděle se nesla v nákupním duchu. Vyrazily jsme ulovit nějaké vánoční dárky! Že je ještě brzo? To rozhodně není. Minulý rok jsem vše nechala na poslední chvíli a 23. už na mě nezbyl žádný krásný balící papír :D Náš nákupní maraton v centru Chodov (neboli moderně Westfield Chodov) začal výbornou snídaní v café Mondieu, kde mají asi nejlepší vejce Benedikt a končil horkou čokoládou na stejném místě. Mezitím bylo 5478384 nachozených kroků, 14 nakoupených dárku, 7 balících papírů a nespočet vánočních dekorací. 

No já myslím, že to byl jeden z nejvydařenějších holčičích víkendů vůbec! A čeká mě jeden další nezapomenutelný - přítel má totiž narozeniny a já mám pro něj jedno obrovské překvapení :P Uhádnete? 

0  komentářů

zobrazit celý článek

DIAGNOSTIKA PLETI

(18. 10. 2019)
diagnostika pleti biologique recherche
diagnostika bletti biologique recherche

S příchodem podzimu jsem začala na své pleti pociťovat změny. Vysušenější, citlivější pokožka a začínající pupínky mi naznačily, že bych měla péči věnovat maximum a dopřát jí produkty, které potřebuje. Tak jak se mění naše osobní potřeby, i potřeby pleti se mohou změnit na základě vnějších i vnitřích vlivů. Mezi vnitřní vlivy v mém případě patří určitě stres, kterému osobně v tomto období podléhám více a také větší konzumace cukru. Za vnější vliv považuji změnu ročního období a přicházející zimu.

Začátkem října jsem proto vyrazila na diagnostiku pleti do partnerského salonu Biologique Recherche, Medical Esthet & Spa. Cílem bylo zjistit, v jakém stavu moje pleť je a zda mi aktuálně vyhovují produkty, které od značky BR používám, a co vše udělat pro to, aby byla moje pleť opět rozjasněná, hydratovaná a svěží. 

0  komentářů

zobrazit celý článek