ALL ABOUT | LPG

07. 08. 2020 11:25
lpg lypomassage cellu m6 integral
lpg lypomassage cellu m6 integral

Věčný nepřítel žen zvaný celulitida. Potýkám se s ní už od dob puberty a ona ne a ne zmizet. Cvičím, jím zdravě a snažím se dodržovat pitný režim. A rozhodla jsem se, že to vše letos podpořím procedurou s přístrojem LPG Lypomassage Cellu M6 Integral, která perfektně nastartuje nejen proces hubnutí, ale i rozproudí lymfatický systém a zatočí tak s nechtěnými "ďolíčky". Absolvovala jsem celou kůru několika ošetření ve svém oblíbeném salonu Medical Esthet & Spa a chci se s vámi podělit o zkušenosti a své nadšení s výsledku!

Čtěte dál.

0  komentářů

zobrazit celý článek

SANDRA MANSOUR X H&M

06. 08. 2020 08:02
sandra mansour x H&M
sandra mansour x H&M

Fleur du Soleil. Tak je pojmenována nová kolekce vytvořená ve spolupráci mladé návrhářky z Libanonu Sandry Mansour spolu s H&M. V překladu "Fleur du Soleil" znamená slunečnice. Sandru fascinovalo, jak slunečnice věrně následují slunce od začátku dne až do konce. 

„Inspirací pro spolupráci s H&M byla příroda a přírodní prvky. Zejména slunečnice, která představuje cyklus života, a jeho závislost na slunci a světle. Při výběru materiálů mne inspirovala poezie a malíři - tmavé krajky, žakár a vyšívaná organza. Díky kolekci Fleur du Soleil chci mluvit se ženami z celého světa, chci k nim vyslat poselství o naději, což je v tuto chvíli něco, co opravdu všichni potřebujeme, “říká Sandra Mansour, generální ředitelka a designérka.

Já jsem si z kolekce vybrala vzdušnou halenku s krajkou a sukni s velmi ženským střihem zvýrazňujícím pas a křivky. Look jsem protentokrát nenafotila ve městě, ale v poli, u kterého jsme spontánně zastavili s přítelem při západu slunce! 

Kolekce bude k dostání online a na vybraných prodejnách od 27. srpna. 

0  komentářů

zobrazit celý článek

STYLISH & CHIC

19. 07. 2020 15:29

Bílé kalhoty patří mezi letní klasiku. Ty moje jsou lehoučké, splývavé a prodyšné. A vypadají dobře s opálenou pokožkou! Takový typ kalhot navíc nepodléhá trendům. Je to nadčasový kousek, který vynosíte každý rok. 

Jaké kombinace vyzkoušet?

  • s džínovou bundou
  • s barevnou halenkou
  • se slaměným kloboukem
  • all white outfit

Já jsem zvolila černý vršek a jednoduché doplňky, které podtrhly minimalistický look. Kalhoty i tričko jsou z letní kolekce s.Oliver. 

Taková malá rada. U bílých kalhot vybírejte pečlivě spodní prádlo. Nechceme přeci aby všichni viděli naše červené kalhotky se srdíčky :D! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

ABOVE THE TOWN

08. 07. 2020 21:14
0  komentářů

zobrazit celý článek

IT'S TIME FOR A PICNIK!

30. 06. 2020 22:05

Léto. Kamarádi. Dobré jídlo. Co víc si přát?

Možná jste si všimli, že poslední dobou každou volnou chvilku využívám k útěku do přírody. A jsem moc ráda, že i ve městě máme ten kousek zeleně, kde si můžeme uspořádat třeba krásný piknik!

Po telefonátu s Andělkou byl plán na dnešní večer jasný. "Hlavně nězapomeň vychladit to prosecco!" - touto větou ukončila náš hovor. Chvilku na to jsem popadla proutěný košík, vhodila jsem do něj skleničky, deku a zmiňované prosecco. Pořekadlo "Sůl nad zlato" určitě všichni znáte. V případě Andělky by to bylo: "Prosecco nad zlato". Více vysvětlovat snad nemusím.

Už mi chyběl jen pohodlný outfit. Sáhla jsem do skříně pro klasiku - bílé tričko a rifle. Jak (ne)originální a přitom skvělé. Skinny střih nových džín značky s.Oliver mi hned padl jak ulitý. Na prodejně hledejte tento střih pod jménem Izabell. Jsou uplé, podtrhnou vaši postavu a přitom se v nich budete cítit pohodlně a nebudete muset rozepínat knoflíky po večeři :D Přehodila jsem přes sebe jejich lněný přehoz, který mám mimochodem i v khaki barvě, nazula Vansky a uháněla směrem ke  Střeleckému ostrovu. Těžko byste totiž hledali romantičtější místo v samém srdci města.

Jelikož jsem doma nestihla připravit žádné jídlo, musela nás zachranit donášková služba. Středomořské bistro Paprika je naše "hummusová" srdcovka. A my si moc rády objednáváme pořád dokola to, co nám chutná! 

Celý večer jsme jen jedly, mluvily a zase jedly a zas mluvily. A bylo to naprosto dokonalé. Jak jsem již psala na začátku - Co víc si přát? 

Prohlédněte si fotky, načerpejte trošku letní atmosféru a zítra se vidíme na západ sluníčka ze "Střelečáku" zas! 

Vaše A.  

0  komentářů

zobrazit celý článek