SUNNY DAYS

16. 06. 2019 20:40
glamorous bilé šaty
glamorous bilé šaty

Šaty, které u vás sklidily za poslední dobu největší úspěch. Nedivím se. Jsou krásné, bílé a ideální na léto. Udělají z vás romantickou duši. I ze mě udělaly :D Lehoučký materiál, nabírané rukávky a áčkový střih. Neskutečně ženské a vystavující vaše křivky na obdiv. Procházku Prahou jsem si v nich moc užila. Celkový look jsem doplnila vintage kabelkou Dior dovezenou z Japonska, zavazovacími koženými sandálky značky Vagabond a spoustou zlaté bižuterie. Poslední dobou jsem  tak trochu straka - líbí se mi vše, co se třpytí. Ale to k létu prostě patří! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

WEEKEND RIDE

11. 06. 2019 21:35

Hory. Čerstvý vzduch. Motorky. Přesně takhle si představuji ideální víkend v přírodě. Tentokrát jsme vyrazili na hlavní jesenický hřeben, na místo s temnou čarodějnickou historií - Petrovy kameny. Údajně se tu totiž odehrávaly čarodějnické slety a rituály a tato pověra dokonce získala filmové zpracování ve snímku Kladivo na čarodějnice. Nevím co je na tom pravdy, ale výhled na Praděd a televizní vysílač, který se tam nachází je N Á D H E R N Ý! A já si poslední dobou vážím každé chvilky strávené v přírodě čím dál tím víc. Podívejte se na fotoreport z našeho výletu, který nafotil a upravil náš kamarád Lukáš <3

0  komentářů

zobrazit celý článek

BIOLOGIQUE RECHERCHE

01. 06. 2019 10:35
biologique recherche

Tento článek bych chtěla věnovat péči o pleť v letním období. Se značkou Biologique Recherche již spolupracuji druhým rokem a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Jejich ikonický produkt lotion P50 (kdo neví, o co jde - doporučuji přečíst tento můj starší článek ZDE ) mi spravil neskutečně pleť a neumím si bez něj představit jediný den. Podle sezóny a aktuálního stavu pleti který, jak víte se mění v závisloti na hormonech, klimatu, stravování, pitném režimu a dalších, postupně zapojuji do každodenní péče i další produkty.

Produkty Biologique Recherche nemůžete jen tak někde zakoupit v obchodě. Neseženete je ani online. Má to jeden prostý důvod - musí vás vidět odborník a po krátké konzultaci vybrat vhodné přípravky přímo pro vás podle stavu pleti a sestavit vám tak péči na míru. Budete zodpovídat i pár dotazů ohledně vašeho životního stylu, který hraje také velkou roli. Na druhou stranu se nemusíte bát, že si zakoupíte něco, co vám nebude vyhovovat. A teď už zpátky k mým letním must-haves. 

Mít opálenou pokožku je krásné a každá ji chceme. Já osobně mám i takový pocit, že mi to prostě s tmavším odstínem pleti sluší mnohem více. Musíme si ovšem dát pozot na následky slunění. Opalování nejenže "napomáhá" k rychlejšímu stárnutí kůže, ale i vzniku vrásek, ztrátě elasticity a přirozené vlhkosti pleti. Tyto negativní dopady slunění bez patřičné ochrany sice možná nepocítíme ihned, ale dostaví se dřívě či později. Kůže má totiž omezenou schopnost regenerace. A nic z výše zmiňovaných problémů přeci nechceme. 

Před odletem na Bali jsem prošla konzultací a dostala doporučení na tyto produkty, které mě doprovázely mým tří měsíčním pobytem na ostrově plným sluníčka a slané vody. 

Protection U.V.

Ochranný krém s trojitým ochranným pláštěm a 100% přírodními filtry, které nezatěžují pokožku a přitom neobsahuje žádné nano-částice, vás ochrání proti celému spektru slunečního záření UVA / UVB a IR (infračervené). Ochranný index činí SPF 25, což je ideální balanc mezi ochranou a opálením. Hydratace a anti - aging samozřejmostí. Také zabraňuje vzniku pigmentových skvrn, které mě osobně po dlouhodobějším pobytu u moře trápí. Nezanechává mastný filtr a snadno se nanáší. Nezapoměňte na krk a dekolt :P

Réparation U.V.

To, jak důležité jsou přípravky po slunění vám vysvětlovat nemusím. Kdo chce zregenerovat pokožku a zárověň udržet opálení co nejdéle, musí věnovat pozornost a čas péči i po opalování. Réparation U.V. od Biologique Recherche působí jako antioxidant a zajišťuje ochranu proti volným radikálům (čtěte předčasné stárnutí kůže). Zabraňuje poškození kolagenových vlákem a díky tomu oddaluje vznik vrásek. Pokud ho budete používat správně, což je ráno, večer a po každém slunění - rozhodně se neoloupete! 

0  komentářů

zobrazit celý článek

LOST IN THE JUNGLE

15. 05. 2019 08:17

Chtěli byste “uvíznout” v takovém ráji jako je Bali natrvalo? Já to tady miluji, ale ani nevíte, jak moc se těším zpátky do mého města! Na celou svojí holčičí crew a večery strávený klábosením nad sklenkou vína. Na letní “náplavku” a na výlety po okolí. A taky na jarní/letní outfity ve městě. Už teď vím, že tuto kombinaci květinových kalhot a bílé halenky unosím nejvíce! Kalhoty mají volnější střih, jsou pohodlné a prodyšné. A hlavně - květinový vzor podle mě nikdy nevyjde z módy :) Dokáže z nás udělat romantické bytosti, i když mnohdy je to spíš opak, že? :D Bílou halenku jsem zavázala na uzel, ale můžete ji nosit i volně nebo zakasanou. Kabelka vypadá doslova jako obálka - malé psaníčko lze nosit jako crossbody a taky jako ledvinku! Stačí jen přehodit pásek. Jo a málem bych zapoměla - všechny kousky jsou z nové kolekce s. Oliver :) Co se vám z mého outfitu líbí nejvíce?

0  komentářů

zobrazit celý článek

KUALA LUMPUR

13. 05. 2019 06:18
kuala lumpur tower
kuala lumpur tower

Nadešel čas na chviličku opustit Indonésii. Po dvou měsících se nám totiž blížil čas vypršení víz a v takovém případě musíte chtě něchtě vyletět ze země, i kdyby jen na jeden den. Pokud teda nechcete platit pokutu, která činí 1mil IDR (cca 1600 korun) za každý den prodloužení a riskovat, že vás znovu do Indonésie nepustí :D A to teda ne! 

Nejvýhodnější je pořídit letenky do Singapuru nebo Kuala Lumpur. My jsme se tentokrát rozhodli strávit tři dny v Malajsii :) Moc děkuji za všechny tipy, které jsem od vás na Instagramu dostala a díky nim jsme navštívili tato nádherná místa!

KL Tower

První zastávka? KL TOWER! Sedmá nejvyšší věž na světě. Nejhezčí výhled na město zaručen. Vstupné je však o něco dražší. Za cca 1100 korun pořídíte vstupenku pro dva do nejvyššího patra s možností strávit 1,5 minuty v proskleném skyboxu a vyfotit se. Vstup do prostředního patra je o něco levnější, ale nedoporučuji ho večer. Je totiž celé zasklené a odráží světla z protějších obchůdků, což znemožňuje nejen se vyfotit, ale i cokoliv vidět :D 

Nahoře trávíme bezmála dvě hodiny. U vstupu totiž dostanete pořadová čísla do skyboxů a musíte si počkat, až budete na řadě a ta na nás přišla až po západu slunce. Vež byla dokončena v roce 1995, což se docela odráží na designu a i na funkčnosti. Skybox se mi osobně moc nelíbil. Nebyl prosklený, tak jak bych si představovala a máte jen minutu a půl v něm. Příště bych tuto možnost vynechala :) Výhled na město je ale k nezaplacení a určitě se vyplatí sem vyrazit na západ slunce, abyste viděli město i za noci <3

0  komentářů

zobrazit celý článek