BIOLOGIQUE RECHERCHE | SERUM AUTHENTIQUE

BEAUTY / ALL ABOUT / 06. 01. 2020
BIOLOGIQUE RECHERCHE | SERUM AUTHENTIQUE

V tomto článku se dozvíte, proč za žádnou cenu nevynechávat séra z vaší každodenní rutiny v péči o pleť. Upozorňuji, že po dočtení se může dostavit chorobná touha vlastnit všechny ty zázračné skleněné lahvičky s lektvary, jako by je namíchal samotný Harry Potter!

0  komentářů

zobrazit celý článek

FIRST SNOW

13. 12. 2019
s. oliver outfit
s. oliver outfit

Krásný den! Doufám, že všichni zvládáte toto náročnější předvánoční období s klidem a bez stresu. Už máte všechny dárečky nakoupený? Já letos povezu domů doopravdy velkou nadílku, jelikož sbírám dárky již od října a tak nějak se mi to nakupilo. Všechno to jsou ale potřebné věci, které rodinka chtěla. Navíc je nás docela hodně - mám tři sourozence a ono se to možná nezdá, ale drobnost sem a drobnost tam a nakonec nebude pod stromečkem žádné místo :D Přeju pevné nervy, pokud půjdete shánět poslední dárečky tento víkend! 

A tady máte inspiraci na jeden pohodlný outfit, ve kterém se vám bude dobře pobíhat ať už venku nebo v obchodech! S fotografem Ivanem se nám při focení podařilo zachytit i sněhovou nadílku, která nevydržela ani dvě hodiny. Na druhou stranu jsem ráda, protože jakmile v Praze nasněží 1 cm, už je to považováno za kalamitu a doprava začíná kolabovat. 

Mám na sobě kašmírový kulíšek, který jsem si pořídila jako poslední záchranu před zimou v Barceloně v & Other Stories. Možná se mi smějete, ale já prostě nosím kulichy za větrněho počasí, i když je třeba 15 stupňů :D Zbylé kousky jsou z s. Oliver. Mají nové střihy džínů, tak jsem rovnou zvolila klasické černé skinny jeans. Vlastnila jsem totiž pouze jedny a ty už po skoro 4 letech byly dost seprané a zašedlé. Od té doby jsem tyto nové ještě nesundala, jak jsou příjemné! Chtěla bych vypíchnout kvalitu s. Oliver - žádný svetr, který vlastním nemá ani žmolek. Je to doopravdy rozdíl oproti těm z fast fashion řetězců. Kousky z s. Oliver jsou moc příjemné a rozhodně nadčasové - žádné módní výstřelky, které si vezmete jen jednou. Je potřeba začít nad módou uvažovat a nekupovat blbosti! Ušetříme naše penízky i planetu! Rozumíme si? <3

 

0  komentářů

zobrazit celý článek

HOLA BARCELONA!

TRAVEL / 29. 11. 2019
barcelona výlet

Barcelona byla na mém “travel wish listu” poměrně dlouhou dobu. Toužila jsem vidět barevné město, které vám nabídne spoustu kulturních i gastronomických zážitků a ještě k tomu má surfovací spot přímo v centru města! 

Napadla mě skvělá věc. Luboš slavil narozeniny a já věděla, že již několikrát v Barceloně byl a miluje ji. Rozhodla jsem se tedy koupit letenky, nic mu neříct a naplánovat únos na letiště. 

Koupené letenky jsem nechala vytisknout a vložila je do krásného průvodce městem Barcelona ze série The Monocle Travel Guide, která vám ukáže nejen typicky turistická místa, ale i lokální podniky, lokální design, upozorní vás na nástrahy města, naplánuje vám krátké procházky zajímavými uličkami, poradí i sportovní aktivity v daném městě a vlastně cokoliv na co si vzpomenete. 

Dáreček jsem zabalila pěkně do balícího papíru a až na letišti se Luboš dozvěděl cílovou destinaci jeho únosu. Hezké překvapení že?

0  komentářů

zobrazit celý článek

WEEKEND LOVER

FASHION / 12. 11. 2019
s. oliver sparkling outfit
s. oliver sparkling outfit

Víkendové dny jsou jediné dny, kdy si mohu dokonale odpočinout. O víkendu totiž nemám žádné povinnosti, nechodí emaily, nemusím nad ničím přemýšlet. Ten minulý jsem si užila s Domčou na jedničku. V sobotu jsme vyrazily na pozdní brunch do Swim(u). Taky teď tak trochu nevíte, jestli se jedná o klub, restauraci nebo kavárnu? Je to všechno dohromady! Ráno si sem zabrouzdáte na snídani a kávu, odpoledne zaběhnete na oběd a rovnou tu můžete zůstat na večerní zábavu s drinkem v ruce :D! Ceny jsou velmi přijatelné a prostory moc krásné. 

Pojaly jsme to dost svátečně. Hruškovou limonádu jsem si užívala v nové "sparkling" kolekci s.Oliver. Koženková sukně je letošní must have, stejně jako koženkové kalhoty, koženkové kraťasy a koženkové ÚPLNĚ VŠECHNO. Ta moje z kolekce QS má ideální délku (není ani moc krátká ani moc dlouhá) a je na gumu v pase. Outfit jsem doplnila tričkem se stříbrými detaily a největší parádu udělala kamínková kabelka. Vejde se do ní mobil, peněženka a možná ještě nějaká drobnost. Nosit ji můžete na řetízku a myslím, že to je ten pravý doplněk, který povznese váš outfit. 

Neděle se nesla v nákupním duchu. Vyrazily jsme ulovit nějaké vánoční dárky! Že je ještě brzo? To rozhodně není. Minulý rok jsem vše nechala na poslední chvíli a 23. už na mě nezbyl žádný krásný balící papír :D Náš nákupní maraton v centru Chodov (neboli moderně Westfield Chodov) začal výbornou snídaní v café Mondieu, kde mají asi nejlepší vejce Benedikt a končil horkou čokoládou na stejném místě. Mezitím bylo 5478384 nachozených kroků, 14 nakoupených dárku, 7 balících papírů a nespočet vánočních dekorací. 

No já myslím, že to byl jeden z nejvydařenějších holčičích víkendů vůbec! A čeká mě jeden další nezapomenutelný - přítel má totiž narozeniny a já mám pro něj jedno obrovské překvapení :P Uhádnete? 

0  komentářů

zobrazit celý článek

DIAGNOSTIKA PLETI

BEAUTY / ALL ABOUT / 18. 10. 2019
diagnostika pleti biologique recherche
diagnostika bletti biologique recherche

S příchodem podzimu jsem začala na své pleti pociťovat změny. Vysušenější, citlivější pokožka a začínající pupínky mi naznačily, že bych měla péči věnovat maximum a dopřát jí produkty, které potřebuje. Tak jak se mění naše osobní potřeby, i potřeby pleti se mohou změnit na základě vnějších i vnitřích vlivů. Mezi vnitřní vlivy v mém případě patří určitě stres, kterému osobně v tomto období podléhám více a také větší konzumace cukru. Za vnější vliv považuji změnu ročního období a přicházející zimu.

Začátkem října jsem proto vyrazila na diagnostiku pleti do partnerského salonu Biologique Recherche, Medical Esthet & Spa. Cílem bylo zjistit, v jakém stavu moje pleť je a zda mi aktuálně vyhovují produkty, které od značky BR používám, a co vše udělat pro to, aby byla moje pleť opět rozjasněná, hydratovaná a svěží. 

0  komentářů

zobrazit celý článek