ISLAND TIME

FASHION / TRAVEL / 11. 02. 2020
Zalando lounge outfit

Sluníčko, pláž, oceán, sůl ve vlasech, opálená pokožka = šťastná Alex. Bali dělá zázraky a kouzlí úsměvy na rtech. A já přináším k nám do Čech trošku těch #balivibes a taky inspiraci na perfektní letní outfit.

Černý topík z balijského obchodu Bamboo Blonde jsem si pořídila minulý rok. A vy ho tu seženete pravděpodobně také, protože patří k jejich celoroční basic kolekci! Je z lehkého materiálu a má praktické zavazování na mašli.

Tmavě zelené kalhoty cargo typu jsou můj nejnovější přírůstek a taky nejvýhodnější! Objevila jsem totiž kouzlo outletového nakupování v nákupním klubu Zalando Lounge. Seženete tam slevy na prémiové značky až 75 %! Po registraci se vám ukážou všechny aktuální slevové akce a také uvidíte, které se plánují. Časy spuštění jsou různé a doporučuji si je pohlídat! Je o to velký zájem a já takhle přišla o jednu vysněnou kabelku, kterou jsem měla v hledáčku :( Jednoduše jsem nebyla dostatečně rychlá.


Kalhoty jsou značky Topshop, kterou mám moc ráda a uzavření pražského obchodu mě mrzelo. Na Zalando Lounge najdete velmi prémiové značky oblečení jakými jsou třeba i Fendi, Versace či Balenciaga. A nejen oblečení. Už jsem pokukovala po slevách na bytové doplňky! <3

Možná se divíte, proč ta holka nosí dlouhé kalhoty na Bali! Popravdě bych vám je také doporučila přibalit do kufru. Jízda na skútru ve večerních hodinách bývá chladnější.

Na malou nylonovou kabelku Prada jsem musela vyčkat pár týdnu na tzv. waiting listu. O reedici z roku 2005 je totiž obrovský zájem a kabelka je neustále vyprodaná. Jsem tedy šťastná majitelka! Měla jsem obavy ohledně materiálu, ze kterého je vyrobena. Jsem zvyklá na praktické kožené nezničitelné kabelky a s nylonem jsem neměla žádné zkušenosti. Nicméně přežila tu divočinu na Bali, takže přežije vše :D

Outfit jsem doladila zavazovacími koženými sandálky Vagabondshoes, černými brýlemi Dior a hromadou šperků Antipearle inspirovaných láskou k oceánu a podmořským světem.

Ohodnotíte můj outfit od 1-5 jako ve škole? <3

Zalando lounge outfit
Topshop cargo kalhoty
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit
Zalando lounge outfit

Top - Bamboo Blonde Bali

Pants - Topshop via Zalando Lounge

Shoes - Vagabond

Bag - Prada 

Sunglasses - Dior

Zalando lounge outfit