ZAKYNTHOS

27. 07. 2018 14:46
lesante blu

Věděli jsme, že chceme jet na dovolenou do Řecka. Ale kam? Já toužila navštívit Mykonos nebo Santorini, ale z důvodu klasického řešení všeho na poslední chvíli, už jsme nestačili sehnat ubytování v těchto destinacích za "přijatelnou" cenu. Mám pocit, že ty dvě místa jsou momentálně hrozně trendy a podle toho tam tak vypadají i ceny za ubytování. Zakynthos nás oslovil hlavně krásnou přírodou a průzračným mořem, takže jsme se už potom dlouho nerozmýšleli :)

Lesante Blu

Naším cílem bylo se válet a odpočívat na jednom místě celý týden (to nakonec nevyšlo tak úplně podle plánu :D). Hotel jsme ale vybírali podle toho :) Lesante Blu Exclusive Beach Resort nás uchvátil především krásným infinity bazénem a privátní malou plážičkou. Celý hotel byl nádherný. Servis prvotřídní. Personál byl nejmilejší, co jsem kdy zažila a my se celý týden cítili jako v pohádce <3

Pět minut autem od tohoto hotelu se nachází vesnička Tsivili, kam jsme vyráželi večer hrát mini golf, posedávali jsme v místních tavernách nebo hráli hry v Luna Fun Parku. 

zobrazit celý článek

NOS ALIVE IN LISBON

17. 07. 2018 12:50

Lisabon byl na mém "travel wish listu" již delší dobu, takže v momentě, kdy se mi Lenka z Tezenisu ozvala, že jedeme na hudební festival NOS Alive, jsem začala doslova skákat do stropu! :D A i když jsme v tomto úžasném městě strávily jen dva dny - mám pocit, že jsme toho stihly až až. 

Ubytování

Z názvu hotelu WC Boutique Hotel jsem si dělala ze začátku srandu. Nevěřila jsem, že by někdo pojmenoval hotel jako "wc" :D Po příjezdu, mě ale čekalo velký překvapení. Ten hotel vypadal jako obří koupelna! Všude byly vany, kachličky, voda a dokonce i personál na recepci byl oblečený do županů s ručníky na hlavě <3

zobrazit celý článek

ROCK FOR PEOPLE 2018

04. 07. 2018 14:53

Sotva jsem se vrátila z filmového festivalu ve Varech a už jsme zase s holkama vyrazily za další srandou. Festival Rock for People jsem si nenechala ujít ani jednou tak od svých 17ti let, takže jsem to nemohla vynechat ani teď :P Letos tam navíc vystoupí moje oblíbená kapela The Kooks, na který se mega těším <3 Další mojí srdcovkou je melodický hardcore punk v podání kapely Basement

Počasí máme dneska jako na objednávku +6525362 stupňů :D  takže jasnou volnou pro můj outfit byl boho přehoz značky Answear, pod kterej jsem si oblékla tílko z letošního merche ROCK FOR PEOPLE a highwaisted kraťasy z NA-KD, který se hoděj prostě ke všemu. Letos má "rokáč" v merchi pěkný kousky, tak to kdyžtak skočte omrknout! :)

Užívejte si počáska a dejte mi do komentů vědět, na jakýho interpreta se těšíte vy! My jsme tu s holkama až do konce festivalu a zítra se těšíme na The Prodigy <3 

zobrazit celý článek

FESTIVAL SEASON

30. 06. 2018 13:29

“Pavle, vidíš to krásný pole? Já v něm chci fotku! :D “ za vteřinu už jsme stavěli na polní cestě a já běžela celá veselá ke stohům slámy. Měli jsme namířeno na Aerodrome festival - poslechnout si koncert Lany del Rey, takže tenhle festivalovej outfit byl jasná volba :) Sukně je z Manga a mě osobně připomíná nějaký marocký koberec. Zkombinovala jsem ji s jednobarevným trikem s volánky, které jste mohly vidět už v předchozím outfitu na blogu :) Z čeho mám ale největší radost, je moje nová “košíková” kabelka. Nemyslela jsem si, ze propadnu tomuto trendu, ale stalo se! :D Outfit jsem doplnila bílýma teniskama Puma Basket, které patří mezi moje oblíbené basic kousky a spoustou šperků! Nejnovějším přírustkem jsou mušličky z Manga :) Dole máte klasicky odkazy na všechno. Jinak byli jste někdo na koncertu? Líbil se vám? Já osobně byla nadšena! Naladila jsem se na festivalovej mood a už se těšim na Rock for People, na který se chystáme spolu s Domčou <3 Dejte mi do komentářů vědět vaše plány na léto :)

zobrazit celý článek

ZILLERTAL

24. 06. 2018 14:48

Když jsme se vraceli z Egypta, Míša mezi řečí prohodila otázku, jestli s ní nechci jet na jóga kemp do Rakouska. Přišlo mi to jako skvělej nápad a souhlasila jsem hned, aniž bych vůbec věděla, o co jde. V Praze jsem po návratu pobyla sotva čtyři dny a už jsem zase balila kufry. A víte co? Bylo to nejlepší spontánní rozhodnutí, protože celej FoodYogi Camp by Mamas&Tapas byl naprosto boží!

V pátek jsme po pětihodinové cestě mikrobusem z Prahy (která nám utekla rychle díky skvělýmu playlistu řidiče Vaška) dorazili na místo jménem House 4 Elements - horskou chatičku s nejkrásnějším výhledem na hory. Čekala tu na nás nejlepší uvítací večeře v podobě tapas od pořadatelky a hlavní kuchařky pro všechny "účastníky zájezdu" Sandry. Celí unavení z cesty potom padáme do postele a těšíme se na další den :) 

Druhý den ráno vstáváme odpočatí v 8:30 ráno a náš den začíná borůvkovým smoothies a první jógovou lekcí na prosluněné terásce. O cvičení se tu stará lektorka a majitelka jógového studia JÓGA LETNÁ Helča. Takhle z rána je tu poněkud chladno, takže jsme se museli vybavit teplejma ponožkama a mikinou a trošku se při tom cvičení zahřát. Po snídani všichni nasedáme do dodávky a vyrážíme na první výlet k přehradě Zillergrund do nadmořské výšky 1900 m.n. Dešťová voda a voda z ledovce se tu vlévá do přehrady a odtud stéká do podzemních štol a poté přímo do elektrárny, kde je síla proudu přetvořena na energii. Dáváme se na cca 12ti kilometrovou procházku podél jezera, kde se na konci nachází magické místo "Klein Tibet" s krásnou malou hospůdkou. Je tu klid a slyšet můžete pouze ozvěnu zvonků, které mají kravičky pověšené na krku <3 Večer po návratu nás čeká daší lekce jógy, a i když jsme z výletu unavení, příjemné protažení při západu slunce si nenecháme ujít.

zobrazit celý článek